Telewizja

 Home / Telewizja

Cyfrowa telewizja dla Ciebie

Oferujemy dostęp do ponad 250 kanałów, w tym ponad 90 w jakości HD. Kanały podzielone są na pakiety wśród których każdy odnajdzie coś dla siebie: rozrywka, informacje, sport, filmy i seriale, programy dla dzieci, nauka, podróże, muzyka..
0

kanały w Mini

0

kanałów w Smart

0

kanałów w Optimum

0

kanałów w Platinum

Lista kanałów

Duży wybór kanałów

Co powiesz na prawie 250 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 130 w jakości HD? W tym świetle wybór najnowocześniejszej technologii światłowodowej jest raczej oczywisty. Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na 3 pakiety: SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Dodatkowo - opcje premium, które zadowolą każdego widza.

Na kilku ekranach

Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz i na czym tylko chcesz. I nie ma znaczenia, że pozostałych domowników właśnie coś oświeciło i chcą zobaczyć inne programy na drugim telewizorze, tablecie czy smartfonie. W tej technologii wszystko jest możliwe.

Krystaliczna jakość obrazu

Twoje łącze światłowodowe może zapewnić Ci niesamowite wrażenia z oglądania programów w jakości Full HD. Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.

Multimedialny dekoder

Możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy - dzięki usłudze domowej nagrywarki. Możesz też obejrzeć swoje ulubione audycje nawet 3 dni do tyłu. Wszystko jest możliwe dzięki naszemu nowoczesnemu, zaawansowanemu technologicznie dekoderowi.

Pakiety Internet z telewizją - ETTH

Oferta jest skierowana do klientów posiadających instalacje ETTH w blokach

Pakiety Internet z telewizją - FTTH

Oferta jest skierowana do klientów posiadających instalacje FTTH w domach jednorodzinnych